Uudised


JÄRGMISED KOOSOLEKUD 2024 

27.06 kl 16 Koja eestseisus

Koja liikmetel palume koosolekutel osalemiseks võta ühendust tegevjuht@kultuurikoda.eu. Töörühmade nimekirja leiad SIIT


7.07 kl 16.00 TALENDISHOW ANNETEKODA 2024

EMTA Kontserdi- ja Teatrimajas (Tatari 13) 

 

OSTA PILET JUBA TÄNA 15/10€ Piletilevis

Video saatmise tähtaeg osalemiseks finaalshowl
on pikendatud kuni 16.06 
saada kuni 3 minutiline video oma ande esitlusega aadressile  annetekoda@kultuurikoda.eu

Finaali esikolmikut tunnustatakse rahalise preemiafondiga ja lisaks ootavad finaalis esinejaid ka mitmed eripreemiad!

I koht 1200€, II koht 800€ ja III koht 500€

Rohkem infot leiad SIIT

Toeta Eestimaa andeid → https://kultuurikoda.eu/stipendiumifond/


LOOVISIKUTE TUGISTRUKTUUR

Tugistruktuur alustas teenusepakkumist ja seni on kõige rohkem nõutud just PR-konsultatsioone, järgnevad taotluste tegemise nõustamine ja terviseteenus traumajärgseks taastumiseks.

Hea loovisik, kui vajad juriidilist, tervisealast või muud konsultatsiooni pöördu Eesti Kultuuri Koja poole!
Oleme struktuuri koondanud pädevate spetsialistide ringi, kes pakuvad kõrgel tasemel konsultatsioone ainult meie tugistruktuuri soodushinnaga.

Registreeruda saad siin:
EST
RUS
ENG


MEEDIA

Kultuuritippude podcast “KULTUURI KODA” koostöös Postimehega
saateid kuula SIIN.

Saadetes on käinud Oleg Pissarenko, Georg Merilo, Veikko Luhalaiu, Ia Remmel, Märt-Matis Lill, Jaak Visnap, Maarja Vaino, Eeva Holm, Toivo Tasa, Jelena Skulskaja, Eerik-Niiles Kross, Erkki Bahovski, Jako Kull, Kalev Stoicescu, Heldur Meerits, Tiit Urva, Tiit Ojasoo, Eerik Hannus, Heili Vaus-Tamm, Kalevi Kull, Tõnis Mägi, Kaido Kama, Toomas Kiho,  Merle Karusoo, Aigi Rahi, Peep Varju, Katrin Saukas, Pille Lill, Age Oks, Lydia Rahula, Vello Vaher, Rein Einasto, Martti Preem, Andres Tarand, Egge Kulbok-Lattik, Linda-Mari Väli, Meeli Kõiva, Tiiu Kuurme, Märt Läänemets, Jaan Ross, Maarja Vaino, Tiit Aleksejev, Joosep Susi, Janek, Mäggi, Toivo Tänavsuu.


“KULTUURIKOJA TERAVIK” koostöös Raadio 7-ga saateid kuula  SIIN.

Saadetes on käinud Jan Kaus, Marika Veisson, Oleg Pissarenko, Georg Merilo, Vello Vaher, Üllar Saaremäe, Ülle Kalvik, Kalev Rattus, Hendrik Agur, Linnart Priimägi, Johannes Luik, Erki Bahovski, Riivo Kallasmaa, Jelena Skulskaja, Marike Laht, Kristiina Reidolv, Tõnno Piigli, Marti Aavik, Jüri Reinvere, Isa Roland Tõnisson, Igor Gräzin, Linda Madalik, Heldur Meerits, Tiit Urva, Erik Hannus, Rein Veidemann, Jüri Ennet, Navitrolla, Jaak Visnap, Peeter Vähi, Peeter Paemurru, Uku Suviste, Pille Lill, Merike Sisask, Tarmo Soomere, Ülle Juht, Kauksi Ülle, Daisy Järva, Martti Preem, Lauri Vasar, Meelis Voolmaa, Zuzu Izmailova, Margit Adorf, Tiina Park, Hardo Pajula, Jako Kull, Aarne Saluveer, Egge Kulbok-Lattik, Tiiu Kuurme, Kristel Aaslaid. Saatejuht on Heili Vaus-Tamm.


Koja liikmed, palume tasuda LIIKMEMAKS
Pangakonto number Swedbank EE192200221068284605
Lisage kindlasti selgitusse liikme nimi, aasta number ja sõna liikmemaks


PEAMISED TEGEVUSED 2024. aastal:
    • Annetekoda 2024 konkurss-festival;
    • Aastakonverentsi ettevalmistus;
    • Rahvamajade ja huvihariduse töörühma tegevused;
    • Muusika töörühma tegevused ja infotundide korraldamine;
    • Majanduse töörühma tegevuste korraldamine;
    • Kultuuriturismi töörühma tegevuste korraldamine;
    • Meedia töörühma tegevus; 
    • Terminite töörühma tegevus;
    • Hariduse töörühma tegevused, ümarlaudade korraldamine;
    • Kultuuriministeeriumiga kohtumised;
    • Uue veebiplatvormi käivitamine