Juhatus, eestseisus ja liikmed

Eesti Kultuuri Koja eestseisuse liikmed aastal 2018:

Helle Tiikmaa helle@eal.ee 
Ilmar Vallikivi ilmar.vallikivi@gmail.com
Leonardo Meigas leonardo@leonardo.ee
Maarja Undusk maarjauster@gmail.com
Maret Olvet maret.olvet@gmail.com
Mark Soosaar marksoosaar@hotmail.com
Merli Antsmaa merli.antsmaa@gmail.com
Pille Lill pille.opera@gmail.com
Rein Einasto reinasto34@gmail.com
Tiiu Kuurme kuurmetiiu@gmail.com
Tõnu Laigu qp@qparh.ee

Eesti Kultuuri Koja juriidilistest isikutest liikmed (seisuga 01.01.2017):
Kultuuri Koja juriidilistest isikutest liikmed

Eesti Kultuuri Koja eraisikutest liikmed:
Kultuuri Koja eraisikutest liikmed

—————————————————————————————-
TULE  LIIKMEKS!   Avaldus liikmeks astujale

LIIKMEMAKS
Alates 2018 aastast on eraisiku liikmemaks 20 eurot aastas ja juriidilise isiku maks 200 eurot aastas.
Otsus on vastu võetud Eesti Kultuuri Koja üldkogu koosolekul mais, 2017.

Teadmiseks liikmeks astujale!
“oluline teada”

Liikmemaksu tasumine:
Makse saaja: Eesti Kultuuri Koda MTÜ (reg nr 80325064)
Selgitus: „Liikmemaks …….“ (lisa aastaarv ja kelle eest tasud)
Kultuurikoja pangakonto: Swedbank: EE192200221068284605
Kõigile juriidilistele isikutele saadame arve.