Kultuuri Tegu 2019

10. oktoobril 2019 toimus Eesti Kultuuri Koja aastakonverents “Kultuur kui kapital”, mis lõppes Kultuuri Tegu 2019 auhindade üleandmisega.

Kultuuri Tegu 2019 laureaadiks sai ja peaauhinna pälvis mittetulundusühing Eesti Metsa Abiks (EMA), kes vabatahtlike abiga on järjekindlalt juhtinud avalikkuse tähelepanu Eesti metsade olukorrale ja hoidnud ülal arutelusid raiemahtudest, metsade majandamisest ja metsakultuuri arendamisest.

Kultuuri Tegu 2019 Peeter Alliku nimelise eriauhinna pälvis Eesti performance‘i kunstis uue koolkonna rajamise ja kauaaegse töö eest pühendunud ning inspireeriv kunstiõpetaja Paide huvikeskuses ja kunstikoolis Margus Tiitsmaa, kunstnikunimega Sorge.

Kultuuri Tegu 2019 nominendi tunnustusuhinna pälvis uue põnevusteatri KELLERTEATRI loomise eest Vahur Keller. FB

Kultuuri Tegu 2019 nominendi tunnustusauhinna pälvis Soome-Ugri Filmifestival ja selle eestvedaja Edina Csüllög. Festival toimus juba 7. korda Sänna Kultuurimõisas, Lõuna-Eestis.

Kultuuri Tegu 2019 nominendi tunnustusuhinna pälvis Rändava kultuurifestivali Võnge peakorraldaja Tarmo Sikk, festival toimus juba 6. korda. FB

Auhinnafond on 5000€, mida rahastab Kultuuriministeerium. Täname ja soovime tegijatele jõudu, jaksu ja tuult tiibadesse!