ANNETEKODA 2022

Eesti Kultuuri Koda kutsub osalema ülevabariigilisele konkurss-festivalile ANNETEKODA 2022!

Ootame eestimaalasi olenemata rahvusest või vanusest kõikidelt erialadelt (rahvakunstid, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, laul, kunst, tants, luule jne) esitlema oma annet laiemale publikule.

 ANNETEKODA 2022 patroon on VELLO VAHER

Finaal toimub 13. novembril Alexela Kontserdimajas.

 Osalemiseks palume saata hiljemalt 26. septembriks aadressile annetekoda@kultuurikoda.eu 2-3 minutiline video oma ande esitlusega.

Kindlasti palun lisage oma telefoninumber, et saaksime vajadusel kontakteeruda.
Kui videoga esineb tehnilisi tõrkeid ja me ei saa teiega ühendust, langeb video konkursilt välja.

Palun laadige video (lubatud ka mobiiltelefoniga salvestatud variant) Youtube’i keskkonda üles ja jagage meiega linki (võib olla unlisted). Palume arvestada, et videole salvestatu tuleb esitada laval.

Konkurss-festivali finaal toimub 13. novembril Alexela Kontserdimajas. Esimesed kolm žürii poolt välja valitud annet saavad rahalise auhinna. Lisanduvad mitmed eripreemiad. Sel aastal panevad ka kultuurkapitali maakondlikud ekspertgrupid välja auhinnad oma maakonna parimale.  

12. novembril toimuvad Tallinnas, Hopneri majas meistriklassid, kuhu on oodatud kõik konkurss-festivalil osalejad. Soovijaid juhendatakse kolmes valdkonnas:
1) muusikaline eneseväljendus, sõnakasutus, suhtlemine publikuga – juhendaja Pille Lill (kontserdikorraldaja, ooperilaulja)
2) vokaal – juhendaja Läti ooperi esitenor, zürii välisliige Viesturs Jansons
3) rahvamuusika –  juhendaja armastatud Eesti rahvamuusik.


Meistriklassid viiakse läbi eesti, vene ja inglise keeles. Osaluseks on vajalik eelregistreerimine aadressil annetekoda@kultuurikoda.eu 

Toeta Eestimaa andeid → https://kultuurikoda.eu/stipendiumifond/

Annetekoda 2022 toetavad Tallinna linna Kodurahu fond, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, Eesti Kultuurkapital, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, linna- ja omavalitsused, Selver, Zonta Tallinna Klubi jt

ANNETEKODA 2022 STATUUT

  • žürii valib saadetud videomaterjalide seast 20 esitlust otse finaali;
  • finaalkontserdile eelnevad meistriklassid kõigile konkursist osavõtnutele, kes soovivad oma annet tunnustatud spetsialistide käe all lihvida (kuupäev ja meistriklassi läbiviija selguvad);
  • finaalis esinejaid hindab minimaalselt 5-liikmeline žürii, kuhu kuulub üks rahvusvaheline ekspert ja Annetekoja patroon;
  • Annetekoda 2022 patroon on Vello Vaher;
  • Annetekoda 2022 žürii välisliige on Läti Ooperi esitenor Viesturs Jansons;
  • esimesed kolm žürii poolt välja valitud esitlust saavad rahalise auhinna;
  • finaalkontserdil antakse välja publiku lemmiku preemia ning eripreemiad;
  • eripreemiad on juba välja pannud Kultuurkapitali maakondlikud ekspertgrupid ja Zonta Tallinn;