ANNETEKODA 2024

Eesti Kultuuri Koda ja Muusikute fond PLMF koos patroon Mart Sanderiga kutsuvad sel kevadel osalema ülevabariigilisel talendi-showl ANNETEKODA!
Osalemiseks saada hiljemalt 15. maiks kuni 3 minutiline video oma ande esitlusega aadressile  annetekoda@kultuurikoda.eu 

Finaal-kontsert toimub 8. juunil kl 16 Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja. Piletid peagi saadaval Piletilevis!

Daamid ja härrad, poisid ja tüdrukud! Taaskord ootame kõiki ägedaid Eestimaa inimesi esitlema oma suurepäraseid andeid üritusel, kus avastamata geniaalsusel ja lõputul loovusel ei ole piire! Tere tulemast Annetekoja Talendishow’le, lava on teie jaoks valmis ning tulede sära ootab! Meie teame, et annetel pole vanusepiire ja iga oskus on kui vääriskivi, mis ootab avastamist. Olgu sul kuhjaga lavakogemust või ole varjatud pärl avastamas alles oma võimeid, see on sinu võimalus särada nagu ei kunagi varem. Annetekoda on enamat kui lihtsalt show – me loome unustamatu kogemuse, kus au, hiilgus ja rahalised auhinnad ootavad kõige silmapaistvamaid esinejaid.

Kes saab osaleda?

Absoluutselt igaüks, kes soovib oma annet jagada. Oskuste osas ei ole piiranguid! Ole sa laulja, tantsija, akrobaat, kõhurääkija, mustkunstnik, näitleja, leiutaja või draakoni taltsutaja – meie lavale on kõik teretulnud ja tunnustuse väärilised. Nii et ära kõhkle, haara võimalusest ja registreeru Annetekoja Talendishow’le ning näitame maailmale seda säravat tähte, kes sa tõeliselt oled! ✨💫

Kuidas registreeruda?

Osalemiseks saada kuni 3 minutiline video oma ande esitlusega aadressile annetekoda@kutltuurikoda.eu hiljemalt 15. maiks. Video saatmise protsessis palun kindlasti lisage emaili oma ees ja perkonnanimi, vanus ja telefoninumber, et saaksime vajadusel kontakteeruda ja ka 3-4 lauseline tutvustus iseendast ja oma esitusest. Kui videoga esineb tehnilisi tõrkeid ja me ei saa teiega ühendust, langeb video konkursilt välja. Palun laadige video (lubatud ka mobiiltelefoniga salvestatud variant) Youtube’i keskkonda üles ja jagage meiega linki (võib olla unlisted). Palume arvestada, et videole salvestatu tuleb esitada laval. Ootame videoid olenemata rahvusest või vanusest kõikidelt erialadelt (rahvakunstid, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, laul, kunst, tants, luule, teater jne).

Kes saab finaali?

Kõikide osalejate seast valib Annetekoja žurii välja 20 esitust, kes on oodatud esitlema oma videol näidatud annet finaal-kontserdi laval. Annetekoja žürii koosneb vähemalt viiest liikmest – esimees Pille Lill, liige välisriigist, Annetekoja patroon ning erinevate valdkondade eksperdid.

Mis on auhinnaks?

Rahaline preemia kolmele parimale esitusele ning mitmed eripreemiad. Võimalus näidata oma annet laiemale publikule, talletada oma nimi Annetekoja laureaatide nimistusse ja saada Annetekojalt tuge tulevikus oma oskuste arenguks ja presenteerimiseks. Finaalist toimub otseülekanne.

Mis on Annetekoja eesmärgiks?

Suunata inimesi tegelema neile südamelähedase kutsumusega ning julgustama end avama laiemale vaatajaskonnale. Konkursiga aitame kaasa talendiarenduse programmide väljatöötamisele.

  • Tänu oma ande avastamisele suudab inimene elada õnnelikult kooskõlas iseendaga ning realiseerida tõelist potentsiaali jõudmaks sügavaima tunnetuseni.
  • Väljaarendatud anne loob eelduse saavutatud oskusi anda edasi ka järgmistele põlvkondadele, sel viisil tekib järjepidevus, mis on Eesti riigi rahvaarvu arvesse võttes väga oluline.
  • Andekatele inimestele väljundi leidmine on vajalik Eesti laiapõhjalise kultuuriruumi rikastamiseks ja talendipoliitika kujundamiseks selle kõige laiemas tähenduses.

Tähelepanu! Täiendame infot jooksvalt.