ANNETEKODA 2021

ANNETEKODA 2021 võitjad ! 

19.septembril Alexela Kontserdimajas toimunud finaalkontserdil selgusid Annetekoda 2021 võitjad:

1. koht 10-aastane laulja Lilian Sauvola

2. koht 16-aastane pianist Mia Margaret Untera

3. koht 14-aastane trompetist Jan Marius Laur

Värska eriauhind: Tantsuteater Polly

Rapla Kultuurikapitali eriauhind: Rapla Tantsustuudio grupp Forte

Tallinna Linnavalitsuse eriauhind: Tantsugrupp Studio DotE

Tallinna Zonta klubi eriauhind: viiuli, flöödi ja klaverimängija Annaliisa Aren

Publikupreemia: lauljad Jete-Pauline Ollep ja Wanda-Helene Ollep

PLMF eriauhind: sopran Maria Veretenina ja pianist Stark Rosenthal

Täname Tallinna linna Kultuuri- ja spordiametit, Kodurahu fondi, auhinnafondi välja pannud AS Selverit, Rapla Kultuurkapitali ja toetajaid Värska ning Pagari Tänav.

Täname finaalkontserdi kauni valguse eest firmat E&T

Suured tänud finaalkontserdi helindaja Timo Ilves

Finaali žüriiliikmed: Uku Suviste, Aarne Saluveer, Allar Kaasik, Daisy Järva, Egge Kulbok-Lattik, Pille Lill, Tiina Park, Alejandro Jimenez de la Cuesta

Suured tänud Annetekoja toimkonna tuumikule: Pille Lill, Heili Vaus-Tamm, Faristamo Eller, Hanna Laur, Miina Martensoo ja Johanna Kristina Artjušin

Palju õnne võitjatele ja suured tänud kõikidele finalistidele fantastilise õhtu eest!

Pildil: Jan Marius Laur, Lilian Sauvola, Miia Margaret UnteraFotol: Jan Marius Laur, Lilian Sauvola, Miia Margaret Untera
Foto autor: Eliisa Rääts


Annetekoda 2021 maakondlikud eelvoorud on läbi!

Palju õnne kõigile!
Ja suur suur aitäh! Igale andele, toetajatele, kaasaelajatele, žüriile ja publikule.
FINALISTID tähestikulises järjekorras on teie ees.
Kõigi teiega kohtume juba 19. septembril Alexela kontserdimajas.

Aavo Lumi (klassikaline laul)
Angelica Bolhovitina (tants)
Anna Makeev – Pavel Kutergin (rahvusansambel)
Annaliisa Aren (viiul, klaver ja flööt)
Anna-Liisa Ohaka (tants)
Pjotr Zotovitch (bajaan), Jekaterina Arhipenko (vokaal),  Zlata Zotovitch (saksofon, vokaal) (ansambel “Jackpot“)
Beatriche Huber, (laul)
Estonian Klezmer Band
Grupp Forte (tants)
Hanna Camilla Kadarik (laul)
Hannes Pastik ja Lisanne Kalaus (võistlustants)
Jan Marius Laur (trompet)
Jekaterina ja Elizaveta Michenko, Anna Nalivaiko (tants)
Jete-Pauline Ollep ja Wanda-Helene Ollep (laul)
Jie Yin (klassikaline laul)
Lilian Sauvola (klassikaline laul)
Maria Veretenina ja pianist Stark Rosenthal  (laul ja klaver)
Martina Schulz (kõhutants)
Merilin Kruberg (moderntants)
Mihkel Sildoja (karmoška)
Miia Margaret Untera (klaver)
Pavel Šell (revüü)
Studio dotE (tants)
Tantsuteater POLLY (tants)
Tristan Lumi (laul)
Viola Asoskova (klaver)

EESTI KULTUURI KODA KUTSUB
Talendiarenduse konkurss-festivalile
ANNETEKODA 2021

Oodatud olid Eestimaa elanikud sõltumata vanusest või rahvusest esitama oma loomingut ükskõik millisel alal. Kutsusime osalema eestlasi üle maailma.

                            ANNETEKODA 2021 PATROON ON UKU SUVISTE!

19. septembril kell 18.00 Alexela Kontserdimajas Tallinnas
KONKURSS-FESTIVALI FINAAL.
Piletid Piletilevis.

Annetekoda 2021 Finaal

OSTA PILET JUBA TÄNA (8€ – 13€)!
Sündmus nauditav kogu perele
, lastele vanuses kuni 7a (k.a) sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta juhul kui istub saatja süles

TOETA EESTIMAA ANDEID SELLEKS LOODUD STIPENDIUMIFONDI KAUDU! https://kultuurikoda.eu/stipendiumifond/

 

Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, palume kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest:

  1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend

  2. COVID-19 läbipõdemise tõend

  3. kuni 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

  4. kuni 48 tundi enne üritusele sisenemist tervishoiuteenuse osutaja juures teostatud antigeeni kiirtesti tulemus (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad: www.digilugu.ee

Kohapeal on korraldaja poolt tagatud lisatasu eest (arveldame sularahas) kiirtesti tegemise võimalus. Tõendit ei ole vaja esitada alla 18-aastasel külastajal.


 

JUBA TOIMUNUD ANNETEKODA 2021 SÜNDMUSED:

                  Annetekoda 2021 eelvoorud
augustikuus 2021
: 

8. augustil Harjumaa – Rae Kultuurikeskus I
Lähemalt SIIN.

9. augustil Tartu ja Tartumaa – Eesti Rahva Muuseum
Lähemalt SIIN.

11. augustil Viljandi ja Viljandimaa – Sakala Keskus
Lähemalt SIIN.
 

12. augustil Harjumaa – Rae Kultuurikeskus II
Lähemalt SIIN.

16. augustil Rapla ja Raplamaa – Rapla Kultuurikeskus
Lähemalt SIIN.

18. augustil Ida-Virumaa – Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Lähemalt SIIN.

Pärast kõikide eelvoorude toimumist avaldab žürii 20-24 annet kõikidest eelvoorudest kokku, kes pääsevad finaali.

                    19.09.2021 Alexela Kontserdimajas, Tallinn
KONKURSS-FESTIVALI FINAAL.
Piletid Piletilevist.

Esimesed kolm žürii poolt välja valitud andele on pandud välja
rahalised auhinnad AS Selverilt –

I koht 1500€, II koht 1000€, III koht 500€.
Välja on pandud mitmeid eripreemiaid.

Annetekoda 2021 toetajate seas on Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Tallinna linna Kodurahu programm, Eesti Kultuurkapitali ekspertgrupid, Muusikute fond PLMF, mitmed omavalitsused, Rootsi-Mihkli kirik, AS Selver, Värska Vesi AS jt.


2021. aastal korraldab Koda Annetekoja eelvoorudega
Mahekultuursed inspiratsioonipäevad Organic Estonia ja Loov Eestiga.
Samuti toimuvad regionaalsed seminarid kultuurijuhtidele ja -korraldajatele koostöös Eesti Rahvakultuuri Keskuse ja Eesti Rahvamajade Ühinguga.

Eesti Kultuuri Koda, Organic Estonia ja Loov Eesti kutsuvad 

MAHEKULTUURSETELE  INSPIRATSIOONIPÄEVADELE
 

6. augustil Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses
Lähemalt SIIN.

11. augustil Viljandi Sakala Keskuses
Lähemalt SIIN.

18. augustil Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
Lähemalt SIIN.

12.00 Päeva avamine
12.00-18.30 Väiketootjate müügiala, erinevad tegevused nii lastele kui ka vanematele
12.00-14.15  Regionaalse kultuurikorralduse seminar kultuurijuhtidele ja -korraldajatele kõrvalruumis
12.00 – 16.00 Muusikalised etteasted
14.00-16.00 Mahekultuurse inspiratsiooni aeg saalis, erinevad esinejad, paneeldiskussioon
16.00-18.00 Annetekoda 2021 eelvoor


Eesti Kultuuri Koda, Eesti Rahvakultuuri Keskus ja
Eesti Rahvamajade Ühing kutsuvad

REGIONAALSE KULTUURIKORRALDUSE SEMINARIDELE
kultuurijuhtidele ja -korraldajatele

6. augustil Valga Kultuuri- ja Huviala Keskuses
Lähemalt SIIN.

11. augustil Viljandi ja Viljandimaa – Sakala Keskuses
Lähemalt SIIN.

11.30-12.00 Kohv ja kogunemine
12.00-12.10 Avasõnad ja sissejuhatus
12.10-12.30 Rahvamaja – kui kogukonna arengu vedur (Egge Kulbok-Lattik, Eesti Kultuuri Koja juhatuse liige, kultuurisotsioloog)
12.30-12.45 Haldusreformi-järgne kultuurielu korraldus Viljandis ja Eestis (Kalle Vister, Eesti Rahvakultuuri Keskuse direktor)
12.45-13.10 Haldusreformi mõjud ja uus siht: keskpõrandale kokku (Ülle Juht, Eesti Kultuuri Koja eestseisus, Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse direktor)
13.10-13.25 Rahvusvaheline koostöö kodukohta edendama – Loov Euroopa programmi võimalused (Kristiina Urb)
13.25-14.15 Keskpõrandale kokku: kultuurielu arendamise tööriistad – Rasmus Pedanik  (Disainmõtlemise harjutus/ Loov Eesti)
Ülle Välimäe (Rahvamajade Ühingu esinaine)

13. detsembril 2020 Tallinn – Nõmme Kultuurikeskus
tulemusi vaata lähemalt vaata SIIT
27. veebruar kell 16.00 Pärnu ja Pärnumaa – Nooruse maja                   
tulemusi vaata lähemalt vaata SIIT

25. aprill Välis-eestlaste eelvoor toimub zoomi vahendusel