Pressiteade 18.08.2020 Eesti Kultuuri Koda otsib tunnuslauset

Eesti Kultuuri Koda otsib tunnuslauset

 Eesti Kultuuri Koja eestseisus kuulutab oma liikmete ja kõigi teiste huviliste seas välja konkursi koja tunnuslause leidmiseks. Tunnuslause peab väljendama kultuuri rolli ühiskonnas.

 „Tunnuslause idee algatas koja uus tegevjuht Heili Vaus-Tamm,“ ütles koja juhatuse liige Pille Lill. „Tema ettepanek on kaasata tunnuslause leidmisse kõik inimesed, kes soovivad kultuuriteemadel kaasa rääkida.“

 Palume saata lühike, 3–4-sõnaline tunnuslause ehk slogan 15. septembriks 2020 aadressile tegevjuht@kultuurikoda.eu. Koja eestseisus valib saadetud tunnuslausete seast välja viis paremat, mis lähevad hääletusele koja Facebooki-lehele. Parima tunnuslause pakkujat ootab autasu. 

 „Kus on koos valdkondade liitmine ja missioonitunne, soovin olla ka mina,“ põhjendab oma liitumist kojaga vastne tegevjuht. „Eri valdkondade ühendamine on olnud minu kirg Birgitta Festivalil ja Tallinna Filharmoonia projektides ning ka Eesti Kontserdis sarja „Curioosum“ tehes.“

 Tegevjuhi peamised eesmärgid on luua kojast arvamusliider Eesti kultuurimaastikul ja jõuda selleni, et koja tegevusel on nii liikmete kui ka laiemalt kogu Eesti kultuuri joaks praktiline mõõdetav kasu.

 Koja olulisemad hooaja tähtsündmused on 10. oktoobril Hiltoni hotelli konverentsikeskuses toimuv konverents „Kultuur kui kapital“, auhinnagala „Kultuuritegu 2019“ ja talendiarendusprogramm „Annete koda“, mis kaasab kõiki Eesti maakondi ning mille lõppkontsert toimub veebruari lõpus Tallinnas.

 Ootame kõiki kaasa mõtlema!